۶ نوع شلوار جین که هر دختری نیاز به آن دارد | خرید اینترنتی ناروند

لباس دخترانه
بررسی لباس کیت میدلتون |لباس دخترانه|خرید اینترنتی ناروند
سپتامبر 9, 2019
بررسی انواع تیشرت های مختلف و برند آن ها|خرید اینترنتی ناروند
سپتامبر 19, 2019
Show all

۶ نوع شلوار جین که هر دختری نیاز به آن دارد | خرید اینترنتی ناروند

شلوار جین

 

یکی از مهم ترین عواملی که در تیپ و استایل خانوم ها تاثیر گذار است بدون شک انتخاب یک شلوار جین متناسب با هر لباسی می باشد. اکثریت مردم اختلاف بین شلوار جین های مختلف شما را متوجه نمی شوند ولی با این حال، بسیار در تیپ شما تاثیر گذار است و باید در انتخاب آن بسیار دقت کنیم که مبادا تیپ شما خراب شود.

در این پست، قصد داریم ۶ نوع شلوار را که حتما باید آنها را در کمد لباس خود داشته باشید را معرفی کنیم تا شما به راحتی بتوانید با خیال راحت یک تیپ بسیار زیبا و شیک داشته باشید.

 

 

شلوار جین جذب تیره ( لوله تفنگی ) :

 

شلوار

 

داشتن یک شلوار جین تیره جزو واجبات کمد لباس هر دختری است که هر دختری باید آن را در کمد خود داشته باشد زیرا ست کردن آن با اکثریت لباس ها کار ساده ای است. با انتخاب مناسب آن، کار راحتی برای ست کردن لباس خود دارید. این نوع، تقریبا به هر دختری می آید.

شما می توانید در مناسبت های مختلف از آن استفاده کنید. در مواقعی که با دوستان خود به بیرون می روید یا برای مواقعی که برای شام به رستوران می روید.

 

 

شلوار پارچه ای و ساپورت:

 

شلوار جین

 

در رنگ های مختلفی وجود دارد و شما می توانید از رنگ های مختلف آن خریداری کنید ولی داشتن رنگ مشکی آن بشدت توصیه می شود. شما می توانید یک روز کامل را با آن بگذرانید بدون آن که احساس ناراحتی داشته باشید. در فصل زمستان می توانید از ساپورت های ضخیم به همراه بوت استفاده کنید.

شلوار مناسب محل کار:

 

شلوار

همه خانوم هایی که شاغل هستند مایل هستند در محل کار خود نیز خوش پوش باشند. آنها از شلوار های راحت و زیبا برای محل کار خود استفاده می کنند.

شلوار ورزشی:

 

شلوار

در این دوره که همه خانوم ها برای زیبایی خود ارزش بسیار زیادی قائل هستند، رفتن به باشگاه ورزشی یک امتیاز محسوب می شود.
برای همین، خانوم های اهل ورزش حتما باید یک شلوار ورزشی مناسب داشته باشند و خانوم هایی که اهل ورزش نیستند هم می توانند برای هنگامی که برای خرید می روند یا در مواقعی که در پوشیدن لباس احساس تنبلی می کنند استفاده کنند.

شلوار دمپا:

 

شلوار

این شلوار در زیبایی نقش زیادی دارد به شرط آن که به درستی از آن در تیپ خود استفاده کنید!
پاهای شما را لاغر تر و کشیده تر نشان می دهد. پس از این شلوار، افرادی که پاهای پر و کوتاهی دارند میتوانند استفاده کنند. افراد قد بلند نیز می توانند از این نوع استفاده کنند و بسیار شیک به نظر برسند.
اگر به همراه آن کفش پاشنه بلند بپوشید قد شما را بلند تر نشان می دهد.

شلوار ها با طرح های چاپی:

 

شلوار

هر خانومی شخصیت خود را دارد. بنابراین، بهتر است از لباس هایی که به شخصیت او نزدیک است استفاده کند.
شخصیت های خاصی از این نوع شلوار ها استفاده می کنند.
معمولا از آن برای گردش و کارهای روزمره مانند خرید استفاده نمی کنند. البته پوشیدن آن در هر مکانی به تیپ و سلیقه شما بستگی دارد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *