ژاکت بافتنی جدید دخترانه و زنانه ۲۰۱۹

ایده های لباس برای کار 2019
لباس کار زنانه ۲۰۱۹
اکتبر 21, 2019
لباس دخترانه زمستانی
۷ ایده لباس دخترانه برای هوای سرد و زمستان | ناروند
نوامبر 26, 2019
Show all

ژاکت بافتنی جدید دخترانه و زنانه ۲۰۱۹

استایل بافتنی دخترانه 2019

استایل بافتنی دخترانه 2019

ژاکت های بافتنی  در حال حاضر یکی از داغترین لباس های پاییز و زمستان است.

۱٫ ژاکت بافت طرح ساده

مهم ترین قسمت یک ژاکت بافتنی ، بافت  وطرح آن است. نخ ضخیم و نرم که برای ساخت مواد بافتنی استفاده می شود به این ژاکت ها یک بافت طبیعی می بخشد . شما می توانید با ترکیب چندین بافت با هم در یک نگاه ، ظاهری منحصر به فرد و چشم نواز را با یک ژاکت بافتنی ایجاد کنید.

سعی کنید ژاکت خود را با شلوار چسبان چرمی و چکمه های جیر جفت کنید تا ظاهری شیک ایجاد کنید. اگر ژاکت خود را با شلوار جین می پوشید ، شلوار جین ساده را انتخاب کنید تا بافت ژاکت متعادل شود.

استایل بافتنی دخترانه 2019

استایل بافتنی دخترانه ۲۰۱۹

 

۲٫ تا حالا استایل های بافت دهه ۵۰ و ۶۰ امتحان کردید؟

دهه ۵۰ و ۶۰ اولین باری بود که ژاکت های بافتنی محبوب شدند. حتی اگر این ژاکت ها اکنون گسترده شده اند ، بسیاری از مردم هنوز هم آنها را با مد دهه ۵۰و ۶۰ مرتبط می کنند. به جای تلاش برای  اینکه یک ژاکت بافت نو را بخرند و یا باسازی کنند ، سبک دهه ۵۰ و ۶۰ را به ظاهر خود در آغوش بگیرید.

یک ژاکت بافتنی خرد شده را با یک شلوار جین پایین دکمه – یک سبک اصلی کلاسیک دهه ۱۳۵۰ و ۱۳۶۰ – برای یک پایان زیبا ، جفت کنید. ظاهر خود را با الهام از ۹۰s با چکمه های زیبا یا کفش ورزشی سفید رنگ  را کامل تکمیل کنید.

استایل بافتنی دخترانه 2019

استایل بافتنی دخترانه ۲۰۱۹

استایل بافتنی دخترانه 2019

استایل بافتنی دخترانه ۲۰۱۹

 

۴٫ ساده را حفظ کنید

ژاکت بافت خود را به کانون توجه لباس خود تبدیل کنید تا ظاهری بدون مزخرف ایجاد کنید که هم درجه یک باشد و هم چشم نواز. بقیه لباس خود را ساده نگه دارید و بگذارید ژاکت شما در مرحله مرکزی قرار گیرد.

ژاکت خود را با شلوار جین باریک سیاه و چکمه های توری یا چکمه های رزمی جفت کنید. برای داشتن ظاهری براق تر و پیشرفته ، ژاکت را به رنگ تیره یا خنثی انتخاب کنید. اگر می خواهید ظاهری بازیگوش تر و گاه به گاه تر داشته باشید ، به جای آن یک ژاکت با رنگ روشن بپوشید.

استایل بافتنی دخترانه 2019

استایل بافتنی دخترانه ۲۰۱۹

 

۵٫ با رنگ ها بازی کنید

استایل بافتنی دخترانه 2019

استایل بافتنی دخترانه ۲۰۱۹

ژاکت های چنین در طیف بی پایان رنگی موجود است

گزینه ها پوشیدن ژاکت رنگارنگ به طور خودکار حتی جذاب ترین و جذابیت ظاهری را به شما نشان می دهد.

اگر می خواهید ژاکت شما به تنهایی مجلل شود ، آن را با نوتال هایی مانند شلوار جین مشکی جلب کنید که توجه بیش از حد را به خود جلب نمی کنند. یا با پوشیدن ژاکت رنگارنگ خود در کنار شلوار استرچ یا لوازم جانبی در هماهنگی رنگ های ایستاده ، رنگ و شادابی بیشتری به ظاهر خود اضافه کنید.

۶٫ به گردنبندها توجه کنید

استایل بافتنی دخترانه 2019

استایل بافتنی دخترانه ۲۰۱۹

مانند همه ژاکت های دیگر ، ژاکت های چنلی با انواع گردنبند مختلف وجود دارد. پوشیدن ژاکت با یک گردنبند غیر منتظره باعث زیبایی شما می شود. دور گردن ژاکت شما می تواند روشی شگفت آور و مؤثر برای جدا کردن ظاهر شما از سایر طرفداران روند باشد.

یک ژاکت با یک گردنبند گشاد گشاد را امتحان کنید تا توجه بیشتری به ژاکت خود داشته باشید و گرمی به لباس خود بیفزایید. همچنین می توانید ژاکت های چنیل را به سبک خرد شده پیدا کنید. یکی را با شلوار جین و کفش های پریشانی با دور کمر جفت کنید تا ظاهری چاپلوسی و گاه به گاه ایجاد کنید.

۷٫ ریسک کنید

استایل بافتنی دخترانه 2019

استایل بافتنی دخترانه ۲۰۱۹

به خودی خود ، ژاکت های چنلی قطعات غریب و بازیگوش هستند. به عنوان یک قطعه احیا شده از دهه ۱۹۹۰ ، این ژاکت ها با وجود محبوبیت شدید جدیدشان ، تا حدودی در معرض خطر مد قرار دارند. از ژاکت چنیل خود به عنوان بهانه ای استفاده کنید تا ظاهری را که ایجاد می کنید برای مطابقت با پرشکوه بی خیال ژاکت استفاده کنید.

سعی کنید ژاکت خود را با شلوارهای جسورانه جفت کنید. ژاکت خود را با یک رنگ هماهنگ در الگوی شلوار خود مطابقت دهید تا از پایان کار در کنار هم اطمینان حاصل شود. یا ، یک ژاکت خرد شده را بر روی یک مینیسک بپوشید تا زنانه فوری به ظاهر شما اضافه شود.

ژاکت های چنلی قطعات سرگرم کننده و بی دقتی است. آنها را خیلی جدی نگیرید و بیش از حد در مورد چگونگی ایجاد لباس مناسب با خودتان استرس نکنید. ایده های موجود در این پست را در نظر بگیرید و از موارد دلخواه خود استفاده کنید تا به شما کمک کند تا ظاهری زیبا و منحصر به فرد خود را با ژاکت چنل خود داشته باشید. سپس فقط از استراحت و پوشیدن لباس زیبا و دلپذیر لذت ببرید.

 

فروشگاه ناروند ، ارائه دهنده ی انواع لباس های دخترانه و زنانه با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت قدیم شما همراهان عزیز میکند

با ناروند حس شیک پوشیدن را تجربه کنید 🙂

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *