شلوار جین _معرفی ۵ نوع از بهترین ها برای خانم ها

شلوار دخترانه
شلوار دخترانه – انواع شلوار جین ۲۰۱۹ جدید | فروشگاه اینترنتی ناروند
سپتامبر 5, 2019
شلوار جین
بررسی ۲۵ برند از شلوار زنانه جین + عکس
سپتامبر 8, 2019
Show all

شلوار جین _معرفی ۵ نوع از بهترین ها برای خانم ها

لباس دخترانه - شلوار جین

شلوار جین

لباس دخترانه – بهترین های شلوار جین مد روز

معرفی ۵  نوع  از بهترین شلوار های جین برای خانمها بسته به نوع اندامشان

 یکی ازلباسهای دخترانه  شلوار جین است , که حتما هنگام خرید  می خواهید کاملاً متناسب  با اندامتان باشد. اگر نمی دانید که  چه مدلی مناسب شماست و دنبال چه چیزی هستید؟!  فروشگاه خرید اینترنتی ناروند امروز قصد داره که به شما آموزش بده که چه نوع شلوار جینی مناسب   شماست.  

۱= برای اندام به شکل ساعت شنی

 

لباس دخترانه- شلوار جین

مدل ساعت شنی

این مدل شلوار جین ,مناسب اندام شبیه به ساعت شنیست تاجلوه ای بلند و براق را  به پاها بیفزاید. این نوع مناسب برای محل کار و همچنین مهمانی و تایم گردش و شادیست. این شلوار جین دارای یک برش مستقیم ،     اواسط بلند ، زیپ و یک دکمه است.

یک نوع  دیگر از مدل ساعت شنی:  جین  مادول

این مدل یکی دیگر از گزینه های  شلوار جین است که مناسب کمر های کوچکتر است و به منحنی های برجسته توجه ویژه ای می کند. همچنین دارای یک بند کمر محفظه ای است که در اصل مانع از شکاف می شود. جین از ترکیب پنبه / الاستن تشکیل شده است و دارای یک زیپ و دکمه است.

لباس دخترانه-شلوار جین

مدل دیگر برای اندام های ساعت شنی

۲= برای اندام های قد و ساق بلند

 

برای خانم های قد بلند ممکن است پیدا کردن یک جفت شلوار به طول مچ پا  مشکل باشد.جین باربارا دارای یک طلوع بلند و شاداب  است.   شلوار جین از ترکیب پنبه کششی تشکیل شده است  که راحتی بیشتری را فراهم میکند.

یک نوع دیگر  از مدل برای  قد بلند ها

کارلی کلوس یک ابرقهرمان مشهور جهان ، پس از اعتراف به تلاش خود برای یافتن شلوار جین که به اندازه کافی طولانی بوده است ،  این مدل نظرش را جلب کرده است.  این شلوارجین   برای دختران قد بلند طراحی شده است و از رشد بالاتری و  نسبت های طولانی تر پا و ترکیبی از کشش برخوردار است.                  برای یک ظاهر تابستانی شیک  می توانید این مدل را با بپوشید. 

لباس دخترانه_شلوار جین

مدل دیگر برای قد بلندها

۳= برای اندام ریز

 

هر دختر به یک جفت شلوار جین روزانه در کمد لباس خود نیاز دارد این مدل بلند است و با کفش های پاشنه بلند  عالی می شود که دارای یک زیپ و دکمه هست.

یک نوع دیگر از مدل برای ریز اندام ها 

ناروند یکی از منابع  شلوار های جین مورد علاقه ما برای اندازه های گسترده و کوچک است ، این فروشگاه اینترنتی واقعاً آنچه را کهبانوان خوش سلیقه می خواهند را دارد. این  مدل از جین به طور خاص در ریزه اندام ، درست در بالای لگن قرار دارند و دارای یک پرتوهای ۲۶ اینچی هستند.

۴= مدل ورزشی / پسرانه

 این مدل شلوارجین از لحاظ ورزشی مناسب است زیرا آنها به تعریف  کمر کمک می کنند و منحنی ها را به باسن اضافه می کنند. برای همین خاطر  به بدن شما چسبیده نیستند. این مدل شلوار  مناسب برای ماه های گرم است.

یک نوع دیگر از مدل ورزشی / پسرانه

به دنبال جفت شلوار جین هستید که با کفش اسپرت یا پاشنه بلند به همان اندازه شیک به نظر برسید؟ بنابراین ما به شما این مدل را پیشنهاد می کنیم. این جفت خاص گزینه ای عالی برای اندام های باریک با افزایش پایین تر و جیب های پهن تر  است. جین ها  دارای قابلیت شستشوی شلوغ  هستند و دارای یک زیپ و دکمه هستند.

لباس دخترانه- شلوار جین

مدل دیگر از شلوار ورزشی/ پسرانه

۵:  برای اندام  بزرگ

این مدل  به دلیل اینکه هم مناسب افراد توپر و لاغر اندام است  مورد پسند همه هست. قابلیت شستشوی آسان و راحتی قسمت جلویی کفش  باعث شده است که این مدل یکی از گزینه های انتخاب ما برای   تیپ روزانه مان باشد.

یک نوع مدل دیگر برای بزرگ اندام ها:شلوار جین توری

این  شلوار  ظاهری آرام ولی در عین حال  جسورانه ای دارد و نوعی از مدل  های غیرقانونی به شمار می رود. در حالی که هنوز هم منحنی را منحرف می کند. از نام تجاری torrid   فهمده می شود  که اندازه کمر همیشه با inseam در ارتباط است. ، بنابراین آنها از ورودی های کوتاه کوتاه ۲۸ تا ارتفاع بلند ۳۶ در ورودی استفاده می کنند.  جین از ترکیب کشش تمیز تشکیل شده است که در طول روز با شما حرکت می کند.     شلوار جین از افزایش بالاتر ، پرواز زیپ و جزئیات پریشانی برخوردار است.

لباس دخترانه- شلوار جین

مدل دیگر برای بزرگ سایز ها

فروشگاه خرید اینترنتی ناروند دارای انواع مدل های شلوار جین و لباس دخترانه  هست پس حتما دیدن کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *