شلوار دخترانه – انواع شلوار جین ۲۰۱۹ جدید | فروشگاه اینترنتی ناروند

ست لباس
لباس دخترانه – اصول طلایی در انتخاب لباس مناسب برای دختران نوجوان
سپتامبر 1, 2019
لباس دخترانه - شلوار جین
شلوار جین _معرفی ۵ نوع از بهترین ها برای خانم ها
سپتامبر 6, 2019
Show all

شلوار دخترانه – انواع شلوار جین ۲۰۱۹ جدید | فروشگاه اینترنتی ناروند

شلوار دخترانه

لباس دخترانه انواع شلوار جین

معرفی ۱۶ نوع شلوار جین دخترانه:

امروز می خواهیم یکی دیگر از لباس های دخترانه دیگر را بهتون معرفی کنیم.   معمولا بیشتر افراد شلوار جین می پوشند.                                                                                                     پس بهتر است درمورد آن ها اطلاعاتی داشته باشیم تا درهنگام خرید بهترین انتخاب را داشته باشیم. پس امروز ما در فروشگاه خرید  اینترنتی ناروند قصد داریم که ۱۶ نوع شلوار جین دخترانه را به شما معرفی کنیم.

 

شلوار دخترانه- شلوار جین

جین دخترانه

نوع اول: شلوار جین چسبان

شلوار جین چسبان به دلیل داشتن شکل شبانه روزی که در آغوش گرفته شده است مشهور است – این نوع از کمر شروع می شود و تا مچ پا ادامه دارد.                                                                 با این حال ، ما به شما کشش دار بودن را پیشنهاد می کنیم. تا در آن راحت تر باشید.

 

شلواردخترانه - شلوار جین

جین چسبان

 

نوع دوم:شلوار جین چسبان کوتاه

این شلوارکه شبیه به نوع اول است . اما کوتاه شده آن ، این نوع مچ شما را آزاد نگه می دارد. و با یک جفت چکمه ,یبوت بلند تا مچ پا و یا یک کفش پاشنه بلندشما را زیبا تر نشان خواهد داد.

شلواردخترانه-شلوار جین

جین چسبان کوتاه

نوع سوم: شلوار جین  سیگاری

این نوع خیلی چسبان نیست بلکه کاملاً صاف هست، این شلوار جین معمولاً روی ناحیه ران قرار گرفته . آنها اغلب فقط یک اینچ یا دو بالای قوزک پا قرار می گیرند.                                                     آنها را با صندلهای توری برای یک لباس مجلل سبک تر ، ست کنید. 

شلوار دخترانه- شلوار جین

جین سیگاری

نوع چهارم: شلوار جین مستقیم(راسته)

این سبک شبیه به شلوار جین سیگار است به جز اینکه آنها به طور معمول از مچ پا جلو می روند. می توانید آنها را در یک دسته از شستشوها پیدا کنید .                                                                  اما اگر بیشتر به دنبال یکپارچهسازی با اندام خود هستید ، مطمئناً یک کمر بند مناسب با آن شما  را زیباتر نشان  خواهد داد.

شلواردخترانه-شلوار جین

جین مستقیم (راسته)

نوع پنجم: شلوار جین کوتاه Wide-Leg

این نوع برش در سالهای اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و به طور معمول کمرنگ است ، دارای دهانه ای از پا است و در وسط درخشش و پایین تر آن کاشته می شود.                                      اگر به دنبال این نوع شلوارها هستید بهتر است از کفش های ورزشی مناسب با آن  انتخاب کنید.

شلوار دخترانه - شلوار جین

جین کوتاه wide-leg

نوع ششم: شلوار جین بزرگ(پهن)

آیا جین  بریده را دوست ندارید ، اما هنوز دلتان می خواهد که شلوار های پهن و بزرگ بپوشید; ما به شما این مدل را معرفی می کنیم. این مدل با صندل و یک تی شرت می توانند                              برای شما بهترین انتخاب باشند.

 

شلوار دخترانه-شلوار جین

جین پهن

نوع هفتم:شلوار جین راحت

این نوع شلوارشبیه به جین راسته است. اماازنوع شل تر، اینها تنگ نیستند و به راحتی می توانید با آنها لباس بالا یا پایین بپوشید. وبا انتخاب آنها می توانید آرامش خاطر داشته باشید.

 

 

شلوار دخترانه-شلوار جین

جین راحت

نوع هشتم: شلوار جین خیلی بلند

اینها مانند شلوار جین مادرانه از برش های ۸۰٫ دور کمر هستند به شکلی عمده باز می گردند و از همیشه شیک تر هستند. آنها کاملاً با تمام تاپ های زراعی و ژاکت های شما ست می شوند. 

شلوار دخترانه-شلوار جین

جین خیلی بلند

نوع نهم: شلوار جین کوتاه

در حالی که  این نوع شلوار جین کوتاه به نظر می رسداما پا ها کاملاً  درآن ناپدید نشده اندو در واقع در راه بازگشت به مد هستند.

شلوار دخترانه- شلوار جین

جین کوتاه

نوع دهم: شلوار جین پسرانه

این شلوار جین کاملاً راحت , لطیف ,مناسب و کم نظیر است. بسیاری از آنها  کش دار هستند و یا می توانید برای پوشاندن بیشتر مچ پا ، آنها را به سمت پایین بکشید. این سبک شیک و ظریف است.

لباس دخترانه-شلوار جین

جین پسرانه

 نوع یازدهم:شلوار جین پاچه بلند

این نوع شلوار ها کمی از زانو شروع می شوند و به این دلیل نامشان پاچه بلند نامیده میشود . به طور طبیعی اغلب با چکمه پوشیده می شوند.                                                                           آنها به طور معمول دارای پاهای بلند و شلوار بلند هستند و در این موارد ، شما با شلوار پاشنه بلند به نظر خواهید رسید. 

لباس دخترانه- شلوار جین

جین پاچه بلند

نوع دوازدهم: شلوار جین پاچه گشاد

این نوع شبیه شلوار جین پاچه بلنداست با این تفاوت که پاچه ها بیش از حد گشاد هست.این نوع در دهه ۷۰ محبوبیت یافت. سبک غیرمتعارف کاملاً بازگشتی در باند فرودگاه دارد.                              این افراد آزاد تقریباً دارای رتبه عالی ۵ ستاره هستند و ۱۴ سایه دارند.

لباس دخترانه- شلوار جین

جین پاچه گشاد

نوع سیزدهم: شلوار جین  کشی

این نوع ترکیب راحتی شلوار استرچ و ساختارجین هست.  در آنها از مواد نرم استفاده شده است و کشش زیادی دارند. اگر شما نمی خواهید شلوار جین سفت و سخت را بپوشید.                              اما تمایلی  هم به ساق های شلواری ندارید ، بهتر است از این نوع شلوار انتخاب کنید.

لباس دخترانه- شلوار جین

جین کشی

نوع چهاردهم: شلوار جین سفید

می خواهید  مدل شلوار  خود را تغییر دهید؟ انتخاب  جین سفید بهترین انتخاب است از آنجا که رنگ آن خنثی و در حالی که رنگ اصلی بهار و تابستان است .                                                               می توانید همه لباس های سفید زمستانی خود را به راحتی با آن ست کنید.

لباس دخترانه-شلوار جین

جین سفید

نوع پانزدهم: شلوار جین مشکی

رنگ خنثی دیگر طیف سیاه است. اگر بخواهید لباس مجلسی بپوشید ، رنگ تیره بسیار عالی است .آنها همچنین می توانند برای  کار مناسب باشند ، چون رنگ تیره ای دارند.

لباس دخترانه- شلوار جین

جین مشکی

نوع شانزدهم: شلوار جین رنگی

می خواهید جین رنگی دیگری بپوشید؟ پس بهتر است لباس های دخترانه صورتی خود را  با شلوار های روشن و رنگی بیرون بپوشید. اگر رنگ دیگری در ذهن دارید ،                                                   احتمالاً با توجه به وجود سبک گسترده ای که در بازار وجود دارد ، می توانید آن را پیدا کنید.

لباس دخترانه-شلوار جین

جین رنگی

فروشگاه خرید اینترنتی ناروند  پیشنهاد های خوبی برای انتخاب یک لباس دخترانه و شلوار جین مناسب دارد پس حتما از ناروند دیدن فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *